Usługi IT

Programujemy aplikacje związane z przetwarzaniem rysunków CAD i PDF. Udostępniamy własne komponenty i programy jak również na indywidualne zamówienie dostosowujemy ich funkcjonalności.

Zakres naszych usług obejmuje również konwersję i standaryzację danych CAD/CAE, tworzenie dokumentacji technicznej oraz implementację programów służących do analizy danych CAD/CAE. Oferujemy usługi w szerokim zakresie prac projektowych przy użyciu różnorodnych Systemów CAD/CAE: począwszy od prototypów instalacji, aż do opracowania pełnych bibliotek elementów zarówno dla projektów elektrycznych, jak i mechanicznych.

Komponenty

Dla programistów posiadamy szereg komponentów (DLL, ActiveX). Komponenty mogą zostać zintegrowane we własnych aplikacjach, na przykład w celu konwersji lub wizualizacji danych. W ten sposób możliwe jest szybkie i efektywne poszerzenie własnych programów o dodatkowe funkcje. Komponenty mają zastosowanie w środowiskach .NET, VB, C#.

W ofercie posiadamy następujące komponenty:

  • TrueDTP DLL - komponent umożliwiający konwersję plików CAD&DTP. Wspiera następujące formaty wejściowe: DXF, DWG, DGN, PDF, HPGL, DWF.
  • Cad2Cad Solution Box DLL - precyzyjny konwerter z DXF do DWG oraz z DWG do DXF. Równocześnie umożliwia zmianę wersji Autocad pliku (downgrade, upgrade). Zawiera dodatkowe narzędzia do opracowania treści rysunków, jak na przykład konwersja warstw, konwersja kolorów, zamykanie kontur, konwersja spline itd.
  • TwinView DLL - precyzyjna przeglądarka i program do drukowania formatów DXF, DWG (Autocad), DGN (Microstation) i plików DWF. Rozbudowane funkcje druku, zoomu, wyświetlania warstw, wsparcie stylów itd.
  • Edytor PDF DLL- komponent umożliwiający edycję plików w formacie PDF.

Programowanie nowych aplikacji

Programujemy aplikację dla systemu Windows z konwersją i przetwarzaniem plików CAD.

SKONTAKTUJ SIĘ

Rozbudowa komponentów i programów

Rozbudowujemy dla Klientów nasze komponenty i programy w technologii: C#,C++,JAVA i Visual Basic.

SKONTAKTUJ SIĘ

W dziedzinie inżynierii współpracujemy ściśle z naszym partnerem W.E.I.S. Engineering GmbH & Co. KG, który w ramach własnej organizacji oraz przy współpracy z szeregiem firm partnerskich oferuje szeroki zakres usług związanych z:

  • projektowaniem instalacji przemysłowych w systemach projektowania przestrzennego – PDS i PDMS,
  • obliczeń wytrzymałościowych instalacji rurowych z zastosowaniem specjalistycznych programów obliczeniowych, takich jak: Caesar © czy AutoPIPE©.
  • administracją systemami do przestrzennego projektowania instalacji przemysłowych,
  • automatyzacją przemysłu zaczynając od koncepcji, poprzez planowanie, konfigurację, wizualizację, integrację, aż do uruchomienia oraz serwisu systemów PLC / PLS różnych producentów.
  • CAD/CAE Engineering, począwszy od przejmowania (przerysowania) danych z systemu użytego przez projektanta do systemu docelowego, poprzez zaawansowane usługi w zakresie konwersji danych oraz opracowania pełnych bibliotek elementów zarówno dla projektów elektrycznych, mechanicznych jak i prac projektowych,
  • usługami w zakresie montażu oraz rozruchu instalacji przemysłowych.

Jesli jesteś zainteresowany szczegółami związanymi z naszymi usługami i sprzedażą komponentów, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numerem 12 630 90 73.