Cad2Work

Szybki i dokładny program do edycji i konwersji plików CAD i PDF. Składa się z trzech modułów, każdy jest dedykowany innym zadaniom. Istnieje możliwość zakupu pojedynczego modułu. Moduły Cad2Work:

  • Edytor PDF

Pozwala na dodawanie i edycje tekstów, obiektów i wymiarowań w plikach w formacie PDF oraz ich proste przeglądanie. Wbudowane funkcje pozwolą na:

  1. dodawanie i edycje tekstów,
  2. dodawanie i edycje obiektów
  3. wyszukiwanie tekstów w rysunku
  4. mierzenie odległości i powierzchni
  5. drukowanie
  • Edytor CAD

Precyzyjny edytor plików DXF i DWG. Pozwalający na przeglądanie i edycję wszystkich elementów rysunku (grafika, teksty, wymiarowania). Wbudowane funkcje takie jak drukowanie wsadowe (ułatwia drukowanie seryjne), dodawanie notatek oraz  zamykanie konturów w rysunku sprawiają iż program może mieć szerokie zastosowanie. 

  • Konwerter CAD&DTP

Jest to  zestaw profesjonalnych narzędzi pozwalających na konwersję plików DWG DGN DWF oraz HPGL do popularnych formatów rastrowych i wektorowych. Pozwala przede wszystkim na precyzyjną konwersję w trybie wsadowym (Batch-Mode) i w skali 1:1. Oferuje wiele parametrów dopasowujących proces konwersji, łatwość obsługi i wysoką jakość konwersji.

Jeśli chcesz przetestować nasze programy, zgłoś się do nas po wersję demo (link).

Przejdź do sklepu