O nas

CADWORK Poland sp. z o.o. to firma działająca na rynku w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością od 2004 r.

Zespół podzielony jest obecnie na pięć działów:

  1. IT (sprzedaż i dystrybucja oprogramowania CAD)
  2. Usługi IT
  3. Usługi Inżynierskie
  4. Usługi Tłumaczeniowe dokumentacji technicznej CAD (rysunki DWG/DXF)
  5. HR (pośrednictwo w zatrudnianiu wyspecjalizowanych inżynierów)

Dzisiejszą pozycję na rynku zbudowaliśmy na trzech fundamentalnych zasadach:

  • Wysoka jakość pracy
  •  Elastyczność
  • Kreatywność

Te trzy zasady pozwoliły nam zbudować przewagę konkurencyjną i nawiązać długoterminową współpracę z wieloma klientami.

Historia

Naszą działalność rozpoczęliśmy od oferowania usług IT i tworzenia oprogramowania wspierającego m.in. biura projektowe, architektoniczne, budowlane, konstrukcyjne. Obecnie w portfolio mamy zarówno programy do konwersji, jak i do edycji plików CAD i PDF. Cały czas pracujemy nad naszym oprogramowaniem, aby jak najlepiej dopasować je do aktualnych potrzeb klientów. To właśnie klienci są dla nas najważniejsi, dlatego w ramach indywidualnych zamówień świadczymy usługi IT i tworzymy oprogramowanie na specjalne zamówienie. Wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach jest bycie elastycznym, dlatego obok ciągłej aktualizacji oraz rozbudowywania naszych usług i programów postanowiliśmy zaoferować komponenty softwarowe. W ten sposób poszerzyliśmy naszą grupę potencjalnych klientów o firmy informatyczne.

Nasi klienci to firmy z całego świata, praca w środowisku międzynarodowym poszerza nasze horyzonty i pozwala nam dopasowywać tworzone przez nas programy do najnowszych trendów i potrzeb potencjalnych klientów. W naszej stajni softwarowej właśnie w wyniku nie zaspokojonej potrzeby klienta powstał najpierw program Muldrato© (program do tłumaczenia dokumentacji technicznej -CAD) a później usługa Muldrato© (usługa tłumaczenie rysunków DWG/DXF). Jest to doskonały przykład na szybką reakcję naszego zespołu na pojawiająca się nisze rynkową.

Kolejnym krokiem będącym konsekwentną realizacją długoterminowego planu rozwoju firmy było stworzenie nowego działu – zarządzania kadrami (HR). Przez szereg lat dział związany z usługami IT i inżynierskimi prężnie działał i rozwijał się poprzez realizację różnych projektów. W tym okresie nawiązaliśmy współpracę z wieloma specjalistami i firmami partnerskimi, co pozwoliło nam na stworzenie aktualnej bazy sprawdzonych inżynierów. Jak to już miało miejsce w przeszłości, postanowiliśmy wykorzystać ten niezagospodarowany potencjał. Stworzyliśmy dział HR, w ramach którego, poszukujemy dla naszych klientów specjalistów inżynierów na kontrakty zarówno w Polsce, jak i zagranicą.  Nasi specjaliści to przede wszystkim: automatycy, elektrycy, projektanci, mechanicy, informatycy, konstruktorzy, budowlańcy, elektrotechnicy i inni inżynierowie.

Impressum

CADWORK Poland Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 43a/4                                         
30-011 Kraków                                                
Polska

NIP 945-10-66-170
REGON 350 860 970

Copyrights- CADWORK Poland Sp. z o.o.

Wszystkie inne nazwy firm, nazwy produktów lub znaki towarowe zostały użyte wyłącznie dla identyfikacji i należą do ich poszczególnych właściciel.